Millist mõõtu rehvi valida?

Kui sa ei ole kindel, et millist mõõtu rehvid sinu autole sobivad,
siis kasuta registreerimisnumbri põhist otsingut

Põhjamaine naastrehv Nokian Hakkapeliitta 9 sündis enam kui saja professionaali koostöö tulemusena ja väljatöötamisprotsess kestis üle nelja aasta.

Nokian Hakkapeliitta 9 peamised uuendused võrreldes eelmise mudeliga (Nokian Hakkapeliitta 8):

Nokian Tyresi funktsionaalse naastu kontseptsioon (Functional Stud Concept). Maksimaalne talvine haarduvus. Spetsiaalne, kohaldatud naast turvise keskosale ja eraldi naast servaaladele. Lisaks suurepärasele pikihaarduvusele tagavad erinevad naastud, mis toimivad loomuliku tõhususega pidurdamisel, kiirendamisel ja kurvides, ning ülima põikihaarduvuse jäistel ja lumistel teekatetel.

Eco Stud 9 kontseptsioon: suurem talvine ohutus ja pehmem kontakt teega. Kaks naastu erineva kujuga, Eco Stud padi, mis pehmendab kontakti teega, õhuruum alumise ääriku keskel, mis pehmendab lööki naastule, ja keskmiste naastude tugevast metallist kaldes paiknevad otsad, mis jaotavad naastu saadava löögi jõu laiemale alale. Keskkonnasõbralik ja moodne naastukontseptsioon vähendab tee kulumist ja tagab mugavalt madala mürataseme.

Lumel haarduvuse tugevdaja (Snow Grip Booster). Suurepärane haarduvus lumel. Sisselõiked mõlemal pool keskmisi muster turvise keskel tagavad rohkem teravaid servi, mis parandavad haarduvust lumel.

Sügavas lumes haarduvuse tugevdaja (Deep Snow Booster). Rohkem haarduvust lumistel teedel. Agressiivsed sügavas lumes haarduvuse tugevdajad servaaladel tagavad lisahaarduvuse sügavas lumes sõites.

Üliveniv terasvööstruktuur (Ultra High Tensile Steel belt strucure). Tasakaalustatud ja täpne tunne juhtimisel võrdub rohkem nauditavaid kilomeetreid. Tugev üliveniv terasvööstruktuur muudab rehvi struktuuri kergeks, aga kõvaks, mida on tunda täpse juhitavusena möödasõitudel ja rajavahetustel isegi suurtel kiirustel. Paranenud vastupidavus purunemisele ja aukude tekkimisele suurendab samuti rehvi eluiga.Nii sündisid Nokian Hakkapeliitta 9 ja Nokian Hakkapeliitta 9 SUV
*üle nelja aasta tootearendust
*üle saja tootearendaja
*üle 7000 prototüüprehvi
*üle 2800 katsesõidu
*28 pinnamustri prototüüpi

265/50 R19 Nokian Tyres Hakkapeliitta 9 SUV XL (DOT 2018)

Tüüp
Naastrehv
Koormusindeks
110
Kiirusindeks
T
Hind koos KM-ga
157.01€/tk 374.13€
Soodustus
Tarne 2-4 tööpäeva
Kogus
Kuutasu alates
0
(periood 12 kuud ja 0% sissemakse)
Transpordikulu Eesti piires:
  • 1 rehv 6€
  • 2 rehvi 3.84€
  • 4 rehvi Tasuta

Vaata lisaks

265/50R19
265/50R19

Miks osta rehvid meie juurest?

Lai valik

25 rehvitootjat, 150 rehvimudelit
ja 10 000 erinevat rehvi

Garantii

Meie juurest ostetud kõikidele
rehvidele garantii 2 aastat

Kiire tarne

Tarneaeg üle Eesti 1-2 päeva.
99% kaubast kohe laos

OSTA MEIE JUUREST UUED REHVID JÄRELMAKSUGA!

Pakume oma klientidele võimalust soetada rehvid Liisi järelmaksuga 

Tutvu tingimustega